www.wroclaw.pl

Bohaterowie akcji „Zmień piec”

Poznajcie historie wrocławian, którzy już skorzystali z programu KAWKA Plus i w ramach akcji „Zmień piec” wymienili swoje stare „kopciuchy”.

Jedni zwracają uwagę na wygodę, poprawę jakości życia i czystość w mieszkaniu, inni podkreślają, że zyskali więcej czasu na swoje pasje oraz dla bliskich. Mimo różnych historii i pobudek, wszystkich ich łączy jedno: są szczęśliwymi posiadaczami nowoczesnych systemów ogrzewania i zachęcają do dołączenia do tego grona kolejnych mieszkańców.

W każdy czwartek premiera nowego filmu z naszymi bohaterami.

Oni już wymienili piec, a Ty?

Wrocławianie wymienili, z wykorzystaniem miejskich środków, już ponad 11,5 tys. pieców. Zobaczcie, w których częściach Wrocławia zlikwidowano najwięcej „kopciuchów”. Poznajcie rekordowe ulice i dzielnice stolicy Dolnego Śląska.

Czytaj także: Mapa zlikwidowanych pieców

Chcecie dołączyć do bohaterów akcji "Zmień piec"? Sprawdźcie programy dofinansowań, bazę przeszkolonych instalatorów, z którymi piec można wymienić bez wkładu własnego. Możecie także skorzystać z dedykowanych instrukcji wymiany pieca.

Po wymianie "kopiucha" na ekologiczną formę ogrzewania, możecie podzielić się z wrocławianami swoimi doświadczeniami, zgłaszając się na: [email protected]

PAMIĘTAJ! Wniosek musi
być kompletny

Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków
Ikona telefonu Ikona zamknięcia okna
Masz pytania?
Zadzwoń!
pn.–pt.: 8.00–18.00 71 799 67 99