www.wroclaw.pl

Wymieniłeś stary piec na ekologiczne ogrzewanie? Zostań lokalnym bohaterem [ZGŁOSZENIA]

Grafika przedstawia superbohaterów - osoby, które wymieniły piec

– Dobry przykład najlepiej służy promocji idei, dlatego chcemy, aby o korzyściach, wynikających z likwidacji starych pieców węglowych, opowiedziały osoby, które już tego dokonały – mówi Katarzyna Szymczak-Pomianowska, dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju UM Wrocławia.

Interesuje nas, dlaczego mieszkańcy Wrocławia zdecydowali się na wymianę pieca. Jak przeszli przez procedury i z którego programu wsparcia skorzystali? Który etap był największym wyzwaniem?

Zachęcamy, aby wrocławianie podzielili się swoimi doświadczeniami i pochwalili nowymi systemami ogrzewania. Ich przykład to najlepszy sposób, by zachęcić innych do podjęcia wyzwania wymiany pieca.

Razem stwórzmy mapę ekologicznych form ogrzewania w stolicy Dolnego Śląska i obserwujmy, jak we Wrocławiu wspólnie walczymy o coraz lepsze powietrze, którym na co dzień oddychamy.

Lokalni bohaterowie będą wzorem dla kolejnych osób, które zastanawiają się, czy warto wymienić starego kopciucha na wygodniejszy i bezpieczniejszy system grzewczy.

Zgłoszenia

Podziel się swoją historią i pokaż całemu miastu, na jakie ekologiczne ogrzewanie się zdecydowałeś! Chętni do zostania lokalnymi bohaterami mogą zgłaszać się telefonicznie: 71 783 53 10, pisząc na adres e-mailowy bohater@zmienpiec.pl oraz kontaktując się z nami za pośrednictwem Facebooka.

Zobacz także:

Zmień piec
bez wkładu
własnego
Wymień piec
za dopłatę od miasta
Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków
Ikona telefonu Ikona zamknięcia okna
Masz pytania?
Zadzwoń!
pn.–pt.: 8.00–18.00 71 799 67 99