www.wroclaw.pl

Za nami szkolenia dla zarządców komunalnych

Szkolenie dla zarządców komunalnych prowadzone przez doradców energetycznych, fot. UMW Szkolenie dla zarządców komunalnych we Wrocławiu | Fot. UMW

80 pracowników Zarządu Zasobu Komunalnego oraz Wrocławskich Mieszkań zostało dodatkowo przeszkolonych z aktualnych zasad wymiany pieca we Wrocławiu oraz z programów dofinansowań oferowanych w ramach akcji „Zmień piec”. Dzięki temu zarządcy będą mogli jeszcze lepiej wspierać najemców komunalnych w likwidacji „kopciuchów” i procesie montażu ekologicznego ogrzewania.

Szkolenia przeprowadzono zarówno stacjonarnie, jak i w formie zdalnej. Doradcy energetyczni przypomnieli o korzyściach dla najemców komunalnych związanych z wymianą pieca oraz o szczegółach dot. poszczególnych programów, w tym m.in., że 2021 rok to ostatnia szansa na maksymalną kwotę dofinansowania – nawet 15 tys. złotych z programu KAWKA Plus.

Aleksandra Markiewicz, wrocławski doradca energetyczny Fot. Aleksandra Markiewicz, wrocławski doradca energetyczny podczas zdalnego szkolenia dla zarządców komunalnych, fot. UMW

– Po roku od uruchomienia wymiany ogrzewania z dofinansowaniem miejskim, bogatsi o doświadczenia, mogliśmy wymienić swoje spostrzeżenia z doradcami energetycznymi. Dla części było to szkolenie porządkujące posiadaną wiedzę, a dla nowych pracowników stanowiło ważną porcję informacji. Jest to szczególnie istotne przed kolejnym etapem akcji „Zmień piec” polegającej na bezpośrednim docieraniu do najemców i zachęcania do wymiany ogrzewania – informuje Katarzyna Galewska z Wrocławskich Mieszkań.

Czytaj także: Miasto zachęca najemców komunalnych do wymiany pieca

Zmień piec
bez wkładu
własnego
Wymień piec
za dopłatę od miasta
Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków
Ikona telefonu Ikona zamknięcia okna
Masz pytania?
Zadzwoń!
pn.–pt.: 8.00–18.00 71 799 67 99