www.wroclaw.pl

Czwartek z doradcą energetycznym: Termo KAWKA - pieniądze na wymianę drewnianych okien

W każdy czwartek wrocławscy doradcy energetyczni na łamach „Faktu” przekazują czytelnikom praktyczne porady dotyczące akcji "Zmień piec". Tym razem Anita Luda informuje, jak otrzymać pieniądze na wymianę starych, drewnianych okien w ramach programu Termo KAWKA.

Od początku tego roku mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać z nowego programu dopłat na wymianę starych drewnianych okien - Termo KAWKA. Jeżeli kiedykolwiek skorzystałeś z miejskiej dopłaty na wymianę pieca albo właśnie planujesz wymienić piec – możesz otrzymać nawet 5000 zł dopłaty do wymiany okien, w których są pojedyncze szyby!

Aby dostać 5000 zł należy:

  • mieć stare, drewniane okna,
  • złożyć wniosek o dopłatę na okna,
  • wymienić piec z dopłatą z programu Kawka Plus (liczą się też dopłaty z poprzednich lat),
  • podpisać umowę o dopłatę.

Czwartek z doradcą energetycznym - strona Faktu

Wnioski można składać w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia, przy ul. Hubskiej 8-16. Dopłata może być wykorzystana na demontaż starych drewnianych okien oraz zakup i montaż nowych. Maksymalna wielkość dopłaty na jedno okno to 1000 zł.

Na wymianę okien w mieszkaniu można dostać do 5000 zł. Jeżeli zmieścisz się w tej kwocie – otrzymasz zwrot wszystkich kosztów!

PAMIĘTAJ! Zanim zaczniesz wymieniać okna – najpierw złóż wniosek w Urzędzie Miejskim Wrocławia przy ul. Hubskiej! Okna można wymienić po podpisaniu umowy dotacyjnej.

Więcej o programie Termo KAWKA przeczytasz tutaj.

PAMIĘTAJ! Wniosek musi
być kompletny

Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków

Masz pytania?
Zadzwoń!

pn.–pt.: 8.00–18.00

71 799 67 99