www.wroclaw.pl

Czwartek z doradcą energetycznym: Termo KAWKA - pieniądze na wymianę drewnianych okien

Czwartek z doradcą energetycznym - strona Faktu

W każdy czwartek wrocławscy doradcy energetyczni na łamach „Faktu” przekazują czytelnikom praktyczne porady dotyczące akcji "Zmień piec". Tym razem Anita Luda informuje, jak otrzymać pieniądze na wymianę starych, drewnianych okien w ramach programu Termo KAWKA.

Od początku tego roku mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać z nowego programu dopłat na wymianę starych drewnianych okien - Termo KAWKA. Jeżeli kiedykolwiek skorzystałeś z miejskiej dopłaty na wymianę pieca albo właśnie planujesz wymienić piec – możesz otrzymać nawet 5000 zł dopłaty do wymiany okien, w których są pojedyncze szyby!

Aby dostać 5000 zł należy:

  • mieć stare, drewniane okna,
  • złożyć wniosek o dopłatę na okna,
  • wymienić piec z dopłatą z programu Kawka Plus (liczą się też dopłaty z poprzednich lat),
  • podpisać umowę o dopłatę.

Czwartek z doradcą energetycznym - strona Faktu

Wnioski można składać w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia, przy ul. Hubskiej 8-16. Dopłata może być wykorzystana na demontaż starych drewnianych okien oraz zakup i montaż nowych. Maksymalna wielkość dopłaty na jedno okno to 1000 zł.

Na wymianę okien w mieszkaniu można dostać do 5000 zł. Jeżeli zmieścisz się w tej kwocie – otrzymasz zwrot wszystkich kosztów!

PAMIĘTAJ! Zanim zaczniesz wymieniać okna – najpierw złóż wniosek w Urzędzie Miejskim Wrocławia przy ul. Hubskiej! Okna można wymienić po podpisaniu umowy dotacyjnej.

Więcej o programie Termo KAWKA przeczytasz tutaj.

Zmień piec
bez wkładu
własnego
Wymień piec
za dopłatę od miasta
Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków
Ikona telefonu Ikona zamknięcia okna
Masz pytania?
Zadzwoń!
pn.–pt.: 8.00–18.00 71 799 67 99