www.wroclaw.pl

13 maja kolejna edycja szkoleń dla instalatorów [ZAPISY]

W czwartek, 13 maja zaplanowano kolejną edycję szkoleń dla instalatorów instalacji grzewczych w budynkach mieszkalnych. W związku z dużym zainteresowaniem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom instalatorów, uruchomione zostały zapisy na drugą turę szkolenia.

– Podczas szkolenia omówimy dostępne programy dofinansowań, a w szczególności skupimy się na tym, w jaki sposób firmy mogą zostać pełnomocnikiem inwestora przed Urzędem Miejskim Wrocławia i tym samym występować w imieniu inwestora o dotację na wymianę źródła ciepła – informują wrocławscy doradcy energetyczni.

Szkolenie dla przedstawicieli firm oferujących instalacje grzewcze zostanie zorganizowane w dwóch turach:

  • I tura - godz. 10.00,
  • II tura - godz. 13.00.

– Początkowo planowaliśmy tylko jedno szkolenie, lecz  zainteresowanie udziałem w spotkaniu jest tak duże, że uruchomiliśmy kolejne zapisy. W przypadku szerszego zainteresowania o udziale w szkoleniu zadecyduje kolejność zgłoszeń, a dla pozostałych chętnych zorganizujemy kolejne spotkanie szkoleniowe. Z pewnością każdy chętny zostanie przez nas przeszkolony – podkreśla Aleksandra Markiewicz, wrocławski doradca energetyczny.

Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej.

Zapisy

Zapisy: w formie maila przesłanego na adres zmienpiec@um.wroc.pl i zawierającego: nazwę firmy, imię i nazwisko przedstawiciela firmy uczestniczącego w szkoleniu i jego służbowy e-mail.

Firmy, których przedstawiciele wezmą udział w szkoleniu będą mogły znaleźć się w bazie instalatorów akcji Zmień piec.

Zmień piec
bez wkładu
własnego
Wymień piec
za dopłatę od miasta
Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków
Ikona telefonu Ikona zamknięcia okna
Masz pytania?
Zadzwoń!
pn.–pt.: 8.00–18.00 71 799 67 99