www.wroclaw.pl

Kolejna edycja szkoleń dla instalatorów instalacji grzewczych [ZAPISY II TURA]

Już w czwartek, 17 września ruszy trzecia edycja szkoleń dla instalatorów instalacji grzewczych w budynkach mieszkalnych. Tym razem skupimy się na programach dofinansowań dla domów jednorodzinnych. W związku z dużym zainteresowaniem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom instalatorów, uruchomione zostały zapisy na drugą turę szkolenia.

– Podczas szkolenia omówimy dostępne programy dofinansowań, a w szczególności skupimy się na możliwości pozyskania dotacji dla domów jednorodzinnych oraz sposobu, w jaki firmy mogą zostać pełnomocnikiem inwestora przed Urzędem Miejskim Wrocławia i tym samym występować w imieniu inwestora o dotację na wymianę źródła ciepła – informują wrocławscy doradcy energetyczni.

Szkolenie dla przedstawicieli firm oferujących instalacje grzewcze zostanie zorganizowane w dwóch turach:

  • I tura - godz.9.00 - 11.30 - BRAK MIEJSC,
  • II tura -  godz. 12.00 - 14.30 - ZAPISY TRWAJĄ.

– Początkowo planowaliśmy tylko jedno szkolenie, lecz  zainteresowanie udziałem w spotkaniu jest tak duże, że uruchomiliśmy kolejne zapisy. W przypadku szerszego zainteresowania o udziale w szkoleniu zadecyduje kolejność zgłoszeń, a dla pozostałych chętnych zorganizujemy kolejne spotkanie szkoleniowe. Z pewnością każdy chętny zostanie przez nas przeszkolony – podkreśla Aleksandra Markiewicz, wrocławski doradca energetyczny.

Szkolenie zaplanowano przy ul. Hubskiej 8-16 we Wrocławiu, I piętro, pok. 104 . Planowana liczba osób uczestniczących w szkoleniu to 25. W przypadku szerszego zainteresowania o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń. Dla pozostałych chętnych zorganizowane zostanie kolejne spotkanie szkoleniowe.

Zapisy

Zapisy: w formie-maila przesłanego na adres zmienpiec@um.wroc.pl w terminie do poniedziałku 14 września 2020 r. i zawierającego: nazwę firmy, imię i nazwisko przedstawiciela firmy uczestniczącego w szkoleniu i jego służbowy e-mail.

Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Energetycznymi Urzędu Miasta Wrocławia: Michałem Brożyną, tel. 71 777 73 09 lub Aleksandrą Markiewicz, tel. 71 777 74 98

Zobacz jak było na ostatnim szkoleniu

Firmy, których przedstawiciele wezmą udział w szkoleniu będą mogły znaleźć się w wyszukiwarce instalatorów.

Ciągły nabór
wniosków!
Przedłużone terminy
składania wniosków!
Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków
Masz pytania?
Zadzwoń!
pn.–pt.: 8.00–18.00 71 799 67 99