www.wroclaw.pl

Wymień z nami piec i odśwież mieszkanie! [WYNIKI KONKURSU]

Do 4 kwietnia 2021 r. trwał kolejny konkurs w ramach akcji „Zmień piec”, który ma zachęcić wrocławian do wymiany „kopciuchów”. Laureaci mogą otrzymać remont mieszkania, wraz z profesjonalnym projektem, o wartości 14 000 zł lub voucher na zakupy u partnera konkursu. Prezentujemy wyniki.

Konkurs skierowany był do osób, które planują w ciągu najbliższych miesięcy wymienić źródło ciepła na paliwa stałe na ogrzewanie ekologiczne. Dwie najlepsze odpowiedzi nagrodzimy wykonaniem drobnego remontu mieszkania po wymianie pieca. 

W taki sposób miasto chce wesprzeć mieszkańców w wymianie pieców i zachęcić do korzystania z programu dopłat do wymiany pieca KAWKA Plus. To ostatni rok, gdy można otrzymać najwyższą kwotę - 15 000 zł!

Wyniki konkursu

Laureatami konkursu zostają:

nagroda główna (remont mieszkania o wartości 14 000 zł):

  • pani Agnieszka z Kleczkowa
  • pani Renata z Nadodrza

wyróżnienia (bony na 200 zł do marketu remontowo-budowlanego OBI na zakup roślin oczyszczających powietrze):

  • pani Zofia z Przedmieścia Oławskiego
  • pani Katarzyna z Gajowic
  • pani Ewa z Przedmieścia Oławskiego
  • pani Iwona z Krzyków
  • pani Paula z placu Grunwaldzkiego

Finalna lista laureatów powstała po analizie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań zawartych w §2 regulaminu konkursu. Ze wszystkimi laureatami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie. Oficjalne rozdanie nagród nastąpi w maju/czerwcu.

Zgłoszenia do 4 kwietnia

Zgłoszenia można było przesyłać do 4 kwietnia 2021 r. za pomocą formularza elektronicznego lub formularza zamieszczonego w biuletynie Wrocław.pl. Wystarczyło napisać, dlaczego warto wymienić piec na ekologiczny (od 2 do 10 zdań).

O wygranej w ramach każdej edycji decyduje komisja konkursowa. Oceniana jest przede wszystkim atrakcyjność przedstawionej historii (interesujące wnioski, ciekawe sytuacje, niestandardowe pomysły).

Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie (do pobrania pod artykułem). Wybrane zdjęcia oraz opisy opublikujemy na stronie zmienpiec.pl oraz w materiałach promujących akcję „Zmień piec".

Nagroda

Wartość nagrody głównej to 14 000 zł. W ramach tej kwoty przewidziane są:

  • projekt wnętrza przygotowany przez profesjonalnego architekta,
  • zakup materiałów, w tym 3500 zł do wydania w markecie remontowo-budowlanym OBI,
  • wykonanie prac remontowych.

Dodatkowo, 5 osób otrzyma od nas bony na 200 zł do marketu remontowo-budowlanego OBI na zakup roślin oczyszczających powietrze.

Konkurs skierowany jest wyłącznie do osób posiadających lub wynajmujących nieruchomość na terenie Wrocławia (osób fizycznych), które planują w 2021 roku wymienić źródło ciepła na paliwa stałe na ekologiczne źródło ciepła, korzystając z dofinansowania w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Organizatorem konkursu jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA. Projekt finansowany przez Urząd Miejski Wrocławia. Partnerem konkursu jest sieć marketów remontowo-budowlanych OBI

PAMIĘTAJ! Wniosek musi
być kompletny

Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków

Masz pytania?
Zadzwoń!

pn.–pt.: 8.00–18.00

71 799 67 99