www.wroclaw.pl

Zmień piec i wygraj nagrody [KONKURS]

Karty podarunkowe do marketów budowlanych o wartości nawet 2000 złotych są do wygrania w naszym konkursie dla uczestników akcji „Zmień piec”.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które już zlikwidowały stary piec i zamontowały nowy system ogrzewania – wystarczy przesłać zdjęcia instalacji „przed i po”, czyli starego pieca/kotła na paliwo stałe (lub miejsca, w którym był zamontowany piec), a także ogrzewania ekologicznego, na które piec został wymieniony oraz krótko odpowiedzieć na pytanie: „Jak nowe źródło ciepła podniosło komfort mojego życia?”.

Do zgłoszenia należy dołączyć dane kontaktowe.

Dla laureatów mamy karty podarunkowe do marketów budowlanych o wartości:

  • 2000 zł,
  • 1000 zł,
  • 500 zł.

Zgłoszenia do 30 listopada

Zaplanowano dwie edycje konkursu. Pierwsza trwała do 31 sierpnia 2020 r. Druga rozpoczęła się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 r.

Zobacz: Laureaci pierwszej edycji konkursu „Zmień piec” odebrali nagrody

Pani Danuta i Pan Rafał (z prawej) - laureaci pierwszej edycji konkursu, fot. Tomasz Hołod / Redakcja Wroclaw.pl

O wygranej w ramach każdej edycji zdecyduje komisja konkursowa. Oceniana będzie przede wszystkim atrakcyjność przedstawionej historii wymiany pieca (interesujące wnioski, ciekawe sytuacje, niestandardowe pomysły).

Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie. Wybrane zdjęcia oraz opisy opublikujemy na stronie zmienpiec.pl oraz w materiałach promujących akcję „Zmień piec".

Fill out my online form.

Konkurs skierowany jest wyłącznie do mieszkanek i mieszkańców miasta Wrocław (osób fizycznych), którzy w okresie od 10 stycznia 2020 r. do 30 listopada 2020 r. wymienili piec niespełniający norm ekologicznych na ekologiczne źródło ciepła korzystając z dofinansowania w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Ciągły nabór
wniosków!
Przedłużone terminy
składania wniosków!
Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków
Masz pytania?
Zadzwoń!
pn.–pt.: 8.00–18.00 71 799 67 99