www.wroclaw.pl

Wymień z nami piec i odśwież mieszkanie! [KONKURS]

Do 4 kwietnia 2021 r. trwa kolejny konkurs w ramach akcji „Zmień piec”, który ma zachęcić wrocławian do wymiany „kopciuchów”. Laureaci mogą otrzymać remont mieszkania, wraz z profesjonalnym projektem, o wartości 14 000 zł lub voucher na zakupy u partnera konkursu.

Konkurs skierowany jest do osób, które planują w ciągu najbliższych miesięcy wymienić źródło ciepła na paliwa stałe na ogrzewanie ekologiczne. Dwie najlepsze odpowiedzi nagrodzimy wykonaniem drobnego remontu mieszkania po wymianie pieca. 

W taki sposób miasto chce wesprzeć mieszkańców w wymianie pieców i zachęcić do korzystania z programu dopłat do wymiany pieca KAWKA Plus. To ostatni rok, gdy można otrzymać najwyższą kwotę - 15 000 zł!

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia można przesyłać do 4 kwietnia 2021 r. za pomocą poniższego formularza lub formularza zamieszczonego w biuletynie Wrocław.pl. Napisz, dlaczego warto wymienić piec na ekologiczny (od 2 do 10 zdań).

Fill out my 1online form.

O wygranej w ramach każdej edycji decyduje komisja konkursowa. Oceniana jest przede wszystkim atrakcyjność przedstawionej historii (interesujące wnioski, ciekawe sytuacje, niestandardowe pomysły).

Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie (do pobrania pod artykułem). Wybrane zdjęcia oraz opisy opublikujemy na stronie zmienpiec.pl oraz w materiałach promujących akcję „Zmień piec".

Nagroda

Wartość nagrody głównej to 14 000 zł. W ramach tej kwoty przewidziane są:

  • projekt wnętrza przygotowany przez profesjonalnego architekta,
  • zakup materiałów, w tym 3500 zł do wydania w markecie remontowo-budowlanym OBI,
  • wykonanie prac remontowych.

Dodatkowo, 5 osób otrzyma od nas bony na 200 zł do marketu remontowo-budowlanego OBI na zakup roślin oczyszczających powietrze.

Konkurs skierowany jest wyłącznie do osób posiadających lub wynajmujących nieruchomość na terenie Wrocławia (osób fizycznych), które planują w 2021 roku wymienić źródło ciepła na paliwa stałe na ekologiczne źródło ciepła, korzystając z dofinansowania w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Organizatorem konkursu jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA. Projekt finansowany przez Urząd Miejski Wrocławia. Partnerem konkursu jest sieć marketów remontowo-budowlanych OBI

Zmień piec
bez wkładu
własnego
Wymień piec
za dopłatę od miasta
Sprawdź do kiedy są przedłużone terminy składania wniosków
Ikona telefonu Ikona zamknięcia okna
Masz pytania?
Zadzwoń!
pn.–pt.: 8.00–18.00 71 799 67 99